Kontaktai

+370 6 11 59 777[email protected]

Darbo laikas:

  1. 11.00 – 19.00
  2. 11.00 – 19.00
  3. 11.00 – 19.00
  4. 11.00 – 19.00
  5. 11.00 – 19.00
  6.  –

Kaunas

Prekybos centras „Ermitažas“

Raudondvario pl. 131, LT – 47501

Klaipėda

Prekybos centras „Ermitažas“

Palangos pl. 16, Sudmuntų k. LT – 92499

Apie mus

Platus spalvų asortimentas, greitas ir efektyvus bendravimas, kokybiškas darbo atlikimas: tai tik smulkmenos, kurias jums garantuojame.

Kiekvienas žmogus nori gyventi stilinguose, jaukiuose namuose. Renovuojant ar statant savo būstą mes rūpinamės sienų, grindų apdaila, renkamės gražius baldus, šviestuvus ir visokias smulkmenas, kurios tampa svarbiomis namų detalėmis. Mes padėsime jums tokius namus sukurti.

Kai kurie interjero elementai tarnauja kaip pagrindiniai akcentai, o lubos yra neatskiriama interjero dalis. Jos reikalingos mūsų namuose tvarkingos, patvarios ir ilgaamžės.

Pagrindinė mūsų veikla yra įtempiamų lubų gamyba, prekyba ir montavimas: nuo populiariausių baltos spalvos matinių ir lakuotų paviršių iki virš šimto spalvotų lubų atspalvių, šviesai laidžių bei meninių lubų su fotospauda.

Esame patyrusi įmonė įtempiamų lubų gamyboje, projektavime ir montavime. Mes subūrėme patikimą komandą ir sukaupėme daugiau nei 7 metų darbo patirtį įtempiamų lubų ir interjero dizaino srityse. Mėgstame savo darbą ir atliekame jį profesionaliai. Domimės naujovėmis ir nuolat tobulėjame. Pas mus dirba tik aukštos kvalifikacijos, patyrę specialistai. Bendradarbiaujame tik su kokybiškas medžiagas siūlančiais ir patikrintais tiekėjais.

Mes vertiname kiekvieną klientą, todėl individualiai įsigiliname į  kiekvieno poreikius, projektus derinime su norais ir galimybėmis. Ar tai būtų kosmetinis remontas, ar naujo būsto įrengimas, mes pasiūlysime priimtiniausią sprendimą jums. Bandome įgyvendinti visų norus – nuo paties kukliausio iki originaliausio.

Prieš septynerius metus, kai įtempiamos lubos buvo žinomos tik nedaugeliui ir kainavo itin brangiai, mes išsikėlėme sau tikslą – dirbti taip, kad žmonės Lietuvoje galėtų įsigyti geros kokybės įtempiamas lubas už prieinamą kainą ir sutaupyti brangaus laiko. Visų nuostabai ir pavydui: mums pavyko!